Zgoda Janik na meczu Ligi Mistrzyń

Pingpongowa drużyna STS Zgoda Janik uczestnicząca w rozgrywkach III Ligi Świętokrzyskiej po pierwszej rundzie została sklasyfikowana na 6 miejscu i będzie walczyła w fazie finałowej o miejsca 1-6.

W ramach nawiązanej współpracy z KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg nasi tenisiści stołowi mieli możliwość obejrzeć wczoraj mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzyń European Champions League Woman, który odbył się w tarnobrzeskiej hali MOSiR.

Drużyna Siarkopolu podejmowała zespół francuski TTSQ Saint Quentinois.

-Była to świetna okazja zobaczyć tenisistki z czołówki europejskiej. Kolejnym krokiem naszych wspólnych działań będzie przyjazd zawodniczek Enea Siarkopol do Kunowa w celu promowania i popularyzacji tej dyscypliny sportu w naszym regionie ? mówi menedżer naszej drużyny, Maciej Dziedzic.

Kibicowanie w Lidze Mistrzyń przez nasz zespół i udział w tym jakże atrakcyjnym wydarzeniu sportowym możliwy był dzięki wsparciu organizacyjnemu i finansowemu Burmistrza Miasta i Gminy Kunów Lecha Łodeja i przewodniczącego Rady Miejskiej w Kunowie Piotra Beka, za co za naszym pośrednictwem tenisiści STS Zgoda Janik dziękują.

Print Friendly, PDF & Email