Rat Kru, a pózniej Lobo i Kwatek. W ?Zmianie Klimatu? się dzieje (zapowiedź, wideo)

Arcyciekawie zapowiada się weekend w Zmianie Klimatu w Ostrowieckim Browarze Kultury. Już w sobotę zagra skład ?RatKru? (5 luty br. godz., a dzień później czeka nas stand up, w którym wystąpią Lobo i Kwatek (6 luty br. godz.19.30).

Rat Kru to twórcy balansujący na granicy sztuki i kiczu, niekiedy przekraczając i jedno i drugie? Odpowiedzialny za warstwę muzyczną, ukrywający się za maską szczura Rat One (zwany również Witkiem lub Wódkiem) gwarantuje chłostę tanecznym bitem, a znany też z solowej działalności muzycznej i poetyckiej Winogradzki Lew maluje fragmenty rzeczywistości w pobudzających wyobraźnię tekstach. Z kolei dzień później w ?Zmianie Klimatu? zameldują się Lobo i Kwiatek. 


Gdyby ich zsumować, powstałby człowiek, który pił wszystko, ćpał wszystko i łapał się w przeszłości każdej bandyckiej roboty. A gdyby zebrać do kupy wszystkich ludzi, którym wiszą hajs, pewnie wypełniliby co najmniej katowicki Spodek. Mają brody, zdiagnozowany ostrożartyzm i syndrom przedwczesnej riposty, ale też dusze wrażliwe jak niezapominajka na wojennych zgliszczach.  Czasem możecie ich zobaczyć, jak robią weselne bramy na stypach, ale częściej dają czadu na scenie. 
Bilety cenie 30 zł. do nabycia na www.biletyna.pl, lub dniu występu na bramce (liczba miejsc ograniczona).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *