I runda tegorocznego sezonu Świętokrzyskiej Małej Ligi Pływackiej dla KSZO

W Busku-Zdroju odbyły się zawody pływackie w ramach I rundy Małej Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. W rywalizacji klubowej wygrał KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – 211 pkt. przed Orką MOSiR Kielce – 161 pkt.; Centrum Staszów – 150 pkt.; TS Połaniec – 138 pkt.; Unią Busko Zdrój ? 133 pkt.; Barakudą Starachowice ? 76 pkt. i Salos Cortile Kielce – 12 pkt.

A oto najlepsze miejsca naszych pływaków:

50 m dowolny dziewcząt. *9 lat: 4.Borowska Malwina 55.70

50 m dowolny chłopców: *11 lat: 4.Ura Mikołaj 37.27 10 lat: *4.Szewczyk Ludwik 41.12 *9 lat: 2.Wrzesień Wojciech 45.04

100 m grzbietowy dziewcząt. *10 lat: 2.Anonina Bednarska 1:31.56

100 m grzbietowy chłopców. *10 lat: 3.Szewczyk Ludwik 1:43.44

50 m grzbietowy dziewcząt: 5.Ziółkowska Maja 1:00.55; 6.Borowska Malwina 1:01.84

50 m grzbietowy chłopców: *9 lat: 5.Miłosz Karcz 53.37

200 m klasyczny dziewcząt: *11 lat: 3.Łukawska Maria 3:55.72

200 m klasyczny chłopców: 2.Isser-Dryka Jakub 3:40.92; 4.Ura Mikołaj 3:50.42

50 m klasyczny dziewcząt: *10 lat: 1.Bednarska Antonina 46.77

50 m motylkowy chłopców: *10 lat: 1.Grzesik Antoni 42.03; 2.Jama Borys 1:18.65

4×50 m dowolny dziewcząt: *10 lat: 1.KSZO 3 – Józefiak Amelia, Nowakowska Anna, Kuśmierz Klaudia, Bednarska Antonina – 4:07.42 *9 lat: 1.KSZO 1 – Ziółkowska Maja, Nowak Zofia, Szewczyk Halina, Borowska Malwina – 4:50.90; 2.KSZO 2 – Kaczmarska Klaudia, Długowolska Julia, Czopek Martyna, Korpik Maja –  5:20.63

4×50 m dowolny chłopców. Rocznik *11 lat: 4.KSZO 1- Ura Mikołaj, Isser-Dryka Jakub, Wicha Tomasz, Grzesik Antoni *10 lat: 1.KSZO 2 – Giemza Krzysztof, Firmanty Dawid, Surowiec Adam, Szewczyk Ludwik *9 lat: 2.KSZO 4 – Karcz Miłosz, Majcher Filip, Wróbel Maciej, Wrzesień Wojciech; 3.KSZO 3 – Nogaj Natan, Skrok Antoni, Statuch Aleksander, Turczyński Marcel.

W naszym zespole pływali także: Sandra Wójtowicz, Maria Łukawska, Klaudia Kuśmierz, Halina Szewczyk, Anna Nowakowska, Maja Ziółkowska, Klaudia Kaczmarska, Julia Długowolska, Martyna Czopek, Maja Korpik, Amelia Józefiak, Zofia Mucha, Zofia Nowak, Tomasz Wicha, Marcin Bajerczak, Borys Jama, Adam Surowiec, Dawid Firmanty, Maciej Wróbel, Filip Majcher, Miłosz Karcz, Natan Nogaj, Antoni Skrok, Marcel Turczyński, Karol Nowocień, Michał Środoń, Olaf Gagat, Adam Zagraj, Jaklub Szklanowski, Borys Bednarski, Paweł Zybała, Stanisław Krawczyk, Antoni Borkowski, Franciszek Malicki, Krzysztof Giemza, Julia Długowolska, Martyna Czopek, Amelia Józefiak, Maja Korpik, Anna Nowakowska, Wojciech Wrzesień, Aleksander Statuch, Stanisław Krawczyk.

Print Friendly, PDF & Email