Juniorskie zespoły KSZO SMS i GUMP SMS zagrają w ćwierćfinale mistrzostw Polski

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup ćwierćfinałowych turniejów mistrzostw Polski w piłce siatkowej w kategoriach juniorów i juniorek. W wyniku losowania do gospodarzy każdej z ośmiu grup przydzielone zostało po pięć zespołów. Turnieje ćwierćfinałowe MP juniorek i juniorów zaplanowano na 17-20 lutego. Patronem finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski jest firma PKN Orlen.

I tak, prowadzone przez trenera Piotra Brodawkę juniorki KSZO SMS, które są mistrzyniami województwa świętokrzyskiego, w grupie VI we własnej hali przy ulicy Żeromskiego podejmować będą ekipy UKS Ares Nowa Sól, UKS As Trefl Gdańsk, KS Pałac Bydgoszcz, MKS Kalisz i MUKS Sparta Warszawa. To harmonogram gier:


Z kolei prowadzeni przez trenera Jerzego Pacholczaka juniorzy GUMP SMS, którzy są wicemistrzami województwa świętokrzyskiego, wybiorą się do Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie o awans do półfinałów mistrzostw Polski rywalizować będą z tamtejszą Lechią oraz SKS Kolibry Olender Wielka Nieszawka, RCS Czarnymi Radom, AZS UWM Olsztyn i UKS Szamotulanin Szamotuły.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *