Płacił znalezioną kartą płatniczą, w domu miał marihuanę

W połowie lutego do ożarowskich policjantów zgłosił się 56?letni mieszkaniec miasta, który powiadomił, że kilka dni wcześniej zagubił swoją kartę płatniczą. Jak się później okazało, z konta mężczyzny zaczęły znikać drobne sumy.

-Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego ożarowskiego komisariatu w toku podjętych czynności ustalili, że sprawca najpierw usiłował wypłacić pieniądze przy użyciu tej karty, a gdy to się nie udało postanowił kilkukrotnie zakupić alkohol w jednym ze sklepów na terenie Ożarowa ?mówi mł. asp. Katarzyna Czerna ?Wójcik, oficer prasowy KPP w Opatowie. Zebrane w sprawie dowody pozwoliły na zatrzymanie 42? letniego mieszkańca Ożarowa. Podczas przeszukania mieszkania tego człowieka, funkcjonariusze zabezpieczyli porcję suszu. Po zbadaniu narkotesterem okazało się, że jest to marihuana. Ożarowianin przyznał się, że po kilkukrotnym zakupie alkoholu spalił znalezioną wcześniej kartę.

W dniu 16 lutego 2022 r. 42-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz posiadania narkotyków. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *