Pomoc dla ukraińskich uchodźców. Zbiórkę prowadzi Rada Osiedla Rosochy i Akademia Piłkarska Galacticos

Radny Kamil Kutryba – przewodniczący Rady Osiedla Rosochy oraz prowadzący Akademię Piłkarską Galacticos mówi, że nie możemy być obojętni na ludzką krzywdę. Nie możemy patrzeć jak cierpią dzieci, których ojcowie muszą walczyć o wolność swojej Ojczyzny.
-Dlatego Akademia Piłkarska Galacticos wspólnie z Radą Osiedla Rosochy postanowiła zorganizować zbiórkę artykułów niezbędnych do pomocy uchodźcom z Ukrainy – mówi Kamil Kutryba. -Szanowni Państwo, nie raz pokazaliście, że wspólnie można naprawdę dużo. Zachęcamy do wspierania naszej akcji. Wszystko co uzbieramy zawieziemy busem na granicę i rozdamy potrzebującym. Najbardziej potrzebne są: koce termiczne, śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), materace, ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki środki antyseptyczne/spirytus, maseczki wielorazowe, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne, generatory prądotwórcze o dużej mocy.
Potrzebna jest też żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne.
Jeśli nie macie możliwości dostarczenia towaru do naszej siedziby prosimy o telefon, podjedziemy i zabierzemy.
Informacje pod numerami telefonów 664378255, 608484000, 505316107, 502040067. Każdy z nas może pomóc!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *