KSZO 1929 – ŁKS Łagów: 12 marca, sobota, godz. 14. Witamy piłkarską wiosnę

W najbliższą sobotę, 12 marca, o godz. 14 piłkarze KSZO 1929 wznawiają rozgrywki trzecioligowe. Tego dnia, w drugiej kolejce rundy wiosennej, podejmować będą ekipę ŁKS Łagów. Mimo kolejnych zawirowań w klubie i sobotniej wpadki w meczu pucharowym zapraszamy kibiców na trybuny i wspieranie naszego zespołu.

Nasz zespół został w przerwie zimowej przemeblowany. Z KSZO 1929 odeszli: Paweł Lipiec (do ŁKS Łagów), Jakub Głaz (do KKS Kalisz), Michał Gałecki (do Podhala Nowy Targ), Dawid Gruchała ?Węsierski (powrót do Bałtyku Koszalin), Oskar Majda (do Stali Łańcut), Dawid Zalewski (do Łysicy Bodzentyn). Drużynę zaś zasilili: Jarosław Czernysz (wypożyczony z Resovii Rzeszów), Łotysz Arman Galajs (z FA Rezeknes), Patryk Domagała i Jakub Burek (wychowankowie naszego klubu wypożyczeni z SMS Łódź), Kolumbijczyk Arleison Martinez (KS Wiązownica). 

 

Kadra zespołu przedstawia się następująco: Tomasz Persona, Jarosław Czernysz, Bartosz Żurek, Michał Nawrot, Radosław Sylwestrzak, Kacper Dereń, Mateusz Zając, Matheus Camargo, Armans Galajs, Patryk Domagała, Kamil Grudziński, Szymon Kuzior, Mateusz Szela, Jakub Pawlik, Dawid Szymański, Franciszek Lipka. W kadrze znaleźli się także juniorzy: Maciej Kosik, Mikołaj Toboła, Kacper Żebrowski, Patryk Potocki, Jakub Burek, Karol Szymkowiak, Adam Dymanowski, Kacper Lenard, Jakub Garbacz, Maciej Stachurski, Paweł Zdyb, Dariusz Brągiel, Maciej Stefanowicz. Trenerem jest Rafał Wójcik, trenerem bramkarzy Janusz Jojko, dyrektorem ds. organizacyjnych Piotr Chorab, fizjoterapeutą Marta Wojsławska, kierownikiem drużyny Rafał Borek.

W okresie przygotowań nasza drużyna w meczach kontrolnych pokonała 3:2 Resovię, 4:2 GKS Nowiny, 2:1 Metal Tarnów, 4:1 Broń Radom, zremisowała 1:1 ze Stalą Stalowa Wola, 0:0 z Chełmianką Chełm i 2:2 z Wisłą Sandomierz oraz przegrała 0:4 z Górnikiem Łęczna, 1:4 ze Stalą Rzeszów, 0:3 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Spore zmiany zaszły w zespole naszego sobotniego rywala. Drużynę z Łagowa zasiliło aż 10 nowych piłkarzy. Są to: Michał Nowak (Podlasie Biała Podlaska), Jakub Cukrowski (Stal Stalowa Wola), Kacper Chełmecki (Wisła Kraków), Dawid Słabosz (Znicz Pruszków), Kamil Orlik (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Zachara (NK Siroki Brijeg), Daniel Marczewski (Korona Kielce), Laurent Lopes (UP Plasencia, Gujana Francuska), Paweł Lipiec (KSZO 1929), Ukrainiec Ivan Spychka (Shukura Kobuleti, Gruzja).

W meczach kontrolnych ŁKS uzyskał następujące rezultaty: 3:0 z Legią II, 2:0 z Bruk-Bet Termalica II Nieciecza, 4:1 z GKS Bełchatów, 2:3 z Hutnikiem Kraków, 5:2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki, 1:3 z KKS Kalisz, 0:1 z Radomiakiem Radom, 0:2 z Puszczą Niepołomice, 1:1 z Moravią Morawica, 4:0 z GKS Nowiny, 1:4 z Raków II Częstochowa.

Sprzedaż biletów na mecz KSZO- ŁKS i karnetów na rundę wiosenną rozpoczyna się jutro, w piątek, w kasie klubowej w godz. 15-17. Bilety będą także do nabycia przed meczem w kasie od godz. 12.30.

Nie było podwyżek cen biletów. I tak, bilet normalny kosztuje 15 zł, a karnet 109 zł. Wstęp wolny na mecze mają dzieci do lat 12 oraz osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności. Przed meczem należy pobrać bilet bezpłatny w kasie klubu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *