W kwietniu rozpocznie się piąta edycja Ostrowieckiej Piłkarskiej Ligi Firm

Ostrowiecka Piłkarska Liga Firm, jako organizator rozgrywek, zaprasza wszystkie chętne zespoły do wzięcia udziału w wiosennym amatorskim turnieju, który toczył się będzie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Turniej rozpocznie się w kwietniu.

Jest to już piata edycja Ostrowieckiej Piłkarskiej Ligi Firm. Jak w każdej edycji wyłoniony zostanie mistrz i wybrani zostaną najlepsi gracze turnieju. Oczywiście, nie zabraknie nagród rzeczowych dla najlepszych drużyn.

Zgłoszenia do rozgrywek przyjmowane są w siedzibie organizatora (Aleja Jana Pawła II 5E) lub telefonicznie pod nr 41 26301 20.

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji triumf odnieśli piłkarze Hi-Sportu, a zawodnik tej drużyny Piotr Cichocki został najlepszym piłkarzem. Najlepszym bramkarzem wybrano Norberta Pustułę z Energii Kaczmarski. Najlepszym strzelcem został snajper Centrum Sport, Franciszek Lipka, dziś już piłkarz podstawowej jedenastki trzecioligowej KSZO 1929. W rozgrywkach OPLF udział wzięło wówczas dziewięć drużyn, w tym cztery debiutanckie. W trakcie 16 ligowych kolejek padło 594 bramek co dało imponującą średnią 9 bramki na mecz. Najwyższe zwycięstwo w całym sezonie należało do drużyny Centrum Sport, która pokonała ekipę Egzekutora 20:1. Łącznie w rozgrywkach udział wzięło blisko 150 zawodników, w większości amatorów z czego organizatorzy są szczególnie dumni, gdyż właśnie na aktywizacji futbolowych pasjonatów zależało im najbardziej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *