Siła zdrowych myśli i nauka wdzięczności. Warsztaty z Biurem Wystaw Artystycznych

Dwudziestoosbowa grupa ostrowczan uczestniczyła w warsztatach zorganizowanych w Biurze Wystaw Artystycznych. Prowadząca zajęcia Agnieszka Basa prezentowała techniki radzenia sobie ze stresem i działania w sytuacjach kryzysowych.

– Biuro Wystaw Artystycznych stanowiące część Ostrowieckiego Browaru Kultury to miejsce otwarte. Na co dzień uczymy naszych odbiorców wrażliwości oraz rozumienia sztuki współczesnej. Jednak musimy bacznie obserwować potrzeby naszych mieszkańców i wychodzić im naprzeciw. Wydarzenia ostatniego miesiąca skłoniły nas do weryfikacji planów. Obecna sytuacja jest trudna, a każdy dzień przynosi niepewność, z którą nie wszyscy potrafią sobie poradzić. Stąd też pomysł na organizację warsztatów pod hasłem ?Bądź zdrowej myśli?. Poprowadziła je jak zawsze w sposób niezwykle profesjonalny doświadczona trenerka Agnieszka Basa, za co jej serdecznie dziękuję. Uczestnicy poznali metodę RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania) oraz kilka innych technik postępowania z negatywnymi myślami i emocjami. Wierzę, że pomoże im ona w wielu codziennych sytuacjach oraz w to, że będą się nią dzielić ze swoimi bliskimi i znajomymi ? mówi dyrektor BWA Ostrowiec Justyna Łada.

Warsztaty odbyły się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

W przypadku zainteresowania tego typu warsztatami planowana jest kolejna edycja. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 41 263 20 48.

Print Friendly, PDF & Email