Sześć meczów odwołanych w IV grupie III ligi. KSZO z Siarką zagra 13 kwietnia

Dzisiejsze opady śniegu spowodowały, że murawa stadionu ostrowieckiego nie nadaje sie do gry, a jutrzejszy mecz piłkarzy KSZO 1929 z Siarką Tarnobrzeg został przeniesiony na środę, 13 kwietnia (godz. 16.).
Poza tym, prognozy pogody wskazują, że w godzinie rozpoczęcia sobotniego meczu również miałyby występować lekkie opady śniegu przy temperaturze 1 stopnia i temperaturze odczuwalnej -6 stopni Celsjusza.
13 kwietnia odbędą się także przełożone z tej soboty mecze Wisłoki Dębica z Tomasovią Tomaszów Lubelski i Orląt Radzyń Podlaski z Wólczanką Wólka Pełkińska.
Chełmianka Chełm w systemie extranet złożyła propozycję przełożenia meczu z Avią Świdnik na 20 kwietnia. Avia propozycję zaakceptowała, ale potrzebna była jeszcze decyzja Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, który przyjął propozycję obu klubów. W tym terminie odbędzie się również mecz Podlasie Biała Podlaska – Wisła Sandomierz. W sobotę postanowiono także na 12 kwietnia przełożyć mecz Sokół Sieniawa – Czarni Połaniec.

Nie zagraja także inne nasze drużyny. Na poziomie IV ligi świętokrzyskiej odwołano mecz Alit Ożarów – Orlicz Suchedniów. W lidze okręgowej odwołane zostały natomiast spotkania GKS Bucovia Bukowa – Świt Ćmielów i Naprzód Jędrzejów – OKS Opatów.

Świętokrzyski Związek PiłkiNożnej podjął z kolei decyzję o odwołaniu wszystkich meczów z udziałem grup młodzieżowych.
Kibiców piłki nożnej zapraszamy za to jutro do hali KSZO, w kórej rozgrany zostanie turniej żaków z udziałem KSZO Galactikos Ostrowiec Świętokrzyski, Stali Stalowa Wola, Wisły Junior Sandomierz, Stali Mielec, Radomiaka Radom i Siarki Tarnobrzeg.

Print Friendly, PDF & Email