„Głosy Lwowa” śpiewają naszym sportowcom i kibicom (zdjęcia)

LeonVoci, to zespół ze Lwowa założony w 2015 roku przez Nazara Tatsyshyna, lidera kwartetu. W tłumaczeniu z języka włoskiego oraz hiszpańskiego  LeonVoci oznacza „Głosy lwów” lub „Głosy Lwowa”. W ostatnim tygodniu śpiewali w przerwie meczu piłkarzy ręcznych KSZO, a w niedzielę pojawili się na stadionie w Ćmielowie podczas meczu piłkarskiego Świtu.

Popularyzują muzykę klasyczną przez śpiew operowy na współczesną manierę. Największe światowe przeboje musicalowe, znane arie operowe oraz najpiękniejsze światowe hity wykonują z wielką klasą i prawdziwym profesjonalizmem. Obdarzeni są naturalnie brzmiącym głosem. To laureaci międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych.

To także gwiazdy polskiej edycji programu „Mam Talent”, gdzie jury i widzowie owacjami na stojąco przyjęli wykonawców, zostali również okrzyknięci objawieniem na polskim rynku muzycznym.

Ich wokalny styl opisany był w prasie międzynarodowej jako bardzo barwny, z ekspresją. Swój zróżnicowany repertuar po mistrzowsku wykonują w językach: francuskim, włoskim, polskim, hiszpańskim, angielskim i ukraińskim.

LeonVoci to bardzo energiczny kwartet wokalny. Ich postać sceniczna pozostawia niezapomniane wrażenia ze względu na wielkie umiejętności wirtuozów jak również za naturalność, swobodę i dobry kontakt z publicznością.

Tenorzy występują z koncertami w towarzyszeniu orkiestry symfonicznej na terenie Europy. Odnieśli również wielki sukces koncertując na Węgrzech i w Niemczech.

Print Friendly, PDF & Email