Waterpoliści KSZO w meczu ekstraklasy zmierzą się na Rawszczyźnie z łódzkim Neptunem

W najbliższą sobotę, 23 kwietnia o godz. 18, waterpoliści KSZO na Pływalni Rawszczyzna zmierzą się z łódzkim Neptunem w meczu ekstraklasy.
Zapraszamy kibiców na trybuny naszej olimpijskiej pływalni. Delegatem na mecz będzie Dominik Sznajder, a w roli sędziów wystąpią Krzysztof Grobelski i Sebastian Paczkowski.
Ostrowieccy piłkarze wodni mają raczej zagwarantowane, szóste miejsce na koniec sezonu. Jeśli chcieliby awansować na piątą pozycję, musieliby wygrać u siebie zarówno w sobotę z Neptunem, jak i z Arkonią 7 maja, co jest wielce prawdopodobne, a na dodatek w ostatniej kolejce wygrać w Gorzowie Wielkopolskim z Alfą, licząc jeszcze na to, że gorzowianie wcześniej przegrają dwa mecze z łodzianami i szczecinianami, co już jest raczej mało prawdopodobne.
Ostatni mecz KSZO z Alfą Gorzów Wielkopolski, zakończony przegraną po rzutach karnych, był jednym z lepszych, jakie ostrowczanie rozegrali w tym sezonie i pokazał potencjał zespołu na przyszły sezon, oczywiście pod warunkiem, że uda się utrzymać, a kto wie, nawet wzmocnić drużynę. Wszyscy chcielibyśmy, aby zespół grał w grupie mistrzowskiej i bił się o medale, ale musimy być realistami i bardziej myśleć, by zatrzymać w zespole zawodników, którzy kończą wiek juniora i rozpoczynają studia.
W sobotnio-niedzielnej IV kolejce rozgrywek zmierzą się jeszcze WTS Polonia Bytom z ŁSTW Łódź, AZS Uniwersytet Warszawski z Waterpolo Poznań i Arkonia Szczecin z Alfą Gorzów  Wielkopolski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *