Natalia Salamon brązową medalistką mistrzostw Polski LZS

Dwie sztangistki Gryfa Kunów, Natalia Salamon i Marzena Gębusia, startowały w Siedlcach w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych do lat 17. Podopieczne trenerki Aliny Pożogi rywalizowały w gronie ponad 300 zawodniczek i zawodników z całej Polski.
Trzecie miejsce i brązowy medal zdobyła Natalia Salamon w kategorii wagowej +81 kg. Natalka w rwaniu w pierwszej próbie zaliczyła 40, a w drugiej 45 kg. W trzeciej nie dźwignęła 50 kg i  rywalizację w rwaniu zajęła na czwartym miejscu. Znacznie lepiej zaprezentowała się w podrzucie. W pierwszej próbie dźwignęła 50, w drugiej 55, a w trzeciej 60 kg, zajmując w tej rywalizacji trzecie miejsce. W dwuboju uzyskała 105 kg, co dało jej miejsce na podium i upragniony, brązowy krążek.
Siódme miejsce w mistrzostwach w kategorii wagowej do 64 kg wywalczyła Marzena Gębusia. Marzena rwanie rozpoczęła dość nerwowo. Dwukrotnie spaliła podejścia do ciężaru
42 kg, który zaliczyła dopiero w trzeciej próbie. To był siódmy wynik rywalizacji. W podrzucie Marzena uzyskała w pierwszym podejściu 50, a w drugim 55 kg. Natomiast w trzecim podejściu spaliła próbę na 57 kg. To był szósty wynik rywalizacji w podrzucie. W rezultacie w dwuboju osiągnęła 97 kg, co dało jej w sumie siódmą pozycję.
Obie zawodniczki kunowskiego Gryfa są na co dzień uczennicami Zespołu Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika.