Kradzieże w ostrowieckich marketach

W dniu 16 maja 2022 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim w jednym z budowlanych marketów, pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży wkrętarki oraz dwóch zestawów wierteł.
-Na miejscu mundurowi potwierdzili, że 42-latek przekroczył linię kas sklepu nie płacąc za zabrany z półek towar –mówi podkomisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wartość skradzionego mienia została wyceniona na kwotę ponad 650 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Jeszcze tego samego dnia przedstawiono mu zarzut kradzieży, do której się przyznał.
Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
W dniu 17 maja 2022 r. policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali 36-latkę.
-Ostrowczanka w styczniu 2022 r. wielokrotnie odwiedziła jeden z sieciowych marketów, gdzie dokonała kradzieży -mówi podkomisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jej łupem padły różnego rodzaju artykuły przemysłowe oraz spożywcze o łącznej wartości ponad 2.300 złotych.
Kobieta przyznała się do przestępstwa, grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Print Friendly, PDF & Email