Czterech pięściarzy KSZO w reprezentacji województwa. Podkarpackie – Świętokrzyskie 22:18

W kolejnym, rozegranym w minioną sobotę w Krośnie, meczu Międzywojewódzkiej Ligi Juniorów w Boksie zespół Podkarpackiego pokonał Świętokrzyskie 22:18.
W meczu wystąpiło czterech pięściarzy KSZO: Aleks Czarnecki, Kamil Szczygieł, Daniel Kowalski i Bartosz Klepacz. Rolę trenera kadry wojewódzkiej pełnił nasz szkoleniowiec, Wojciech Surowiec oraz trener ekipy Ring Busko-Zdrój, Zdzisław Patalita . Jak przebiegały poszczególne walki?
W wadze do 46 kg Aleks Czarnecki (KSZO) przegrał 0:3 z Norbertem Parkoszem z Irydy Mielec.
W tej samej wadze Bartłomiej Bernat (Ring Busko-Zdrój) wygrał 3:0 z Kacprem Rozborskim z Gimnasion Boguchwała.
W wadze do 51 kg Jakub Ozga (Fighter Kielce) uległ na punkty 0:3 Tymoteuszowi Jakubowskiemu (Wisłok Rzeszów).
W wadze do 57 kg Olaf Głowacki ze Staru Starachowice przegrał przez RSC w II rundzie z Kacprem Brejtą (Street Autonomy Sanok).
W kategorii wagowej do 66 kg Kamil Szczygieł (KSZO) pokonał stosunkiem głosów 2:1 Maksymiliana Piwko z Gimnasion Boguchwała.
W wadze do 67 kg odbyły się trzy walki.
Daniel Kowalski (KSZO) musiał uznać wyższość rywala, przegrywając w II rundzie przez RSC z Alanem Stanosem z Irydy Mielec, a Bartosz Rasiński (Ring Busko-Zdrój) przegrał 0:3 z Kryspinem Marcem (Iryda Mielec). Natomiast Filip Oszczepalski (Fighter Kielce) wypunktował 3:0 Kacpra Rzepkę z Street Autonomy Sanok.
W wadze do 71 kg Oskar Kołomański (Rushh Kielce) w II rundzie przez RSC pokonał Konrada Skałubę (Galicja Sędziszów Małopolski).
W kategorii wagowej do 80 kg Bartosz Klepacz (KSZO) przegrał 0:3 z Aleksem Pańko (Budo Krosno).

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.