Sto lat THM!

Za naszym pośrednictwem dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Komitet Organizacyjny serdecznie zapraszają na uroczystości związane z obchodami stulecia istnienia szkoły, które zaplanowano na 24 września br. Do końca czerwca trwa wstępna deklaracja uczestnictwa w obchodach.

Plan uroczystości przedstawia się następująco: 9.00 – msza święta w kościele pw. Najświętszego Seca Jezusowego – ul. Poniatowskiego 4, 10.30 – oficjalne uroczystości i akademia w auli szkoły, 13.00 – zwiedzanie szkoły, spotkania klasowe, 18.00 – bankiet jubileuszowy w restauracji Venus – ul. Kilińskiego 49B.

Jak twierdzą organizatorzy osoby, które wyrażają chęć uczestniczenia w jubileuszu proszone są już dziś o wypełnienie deklaracji zamieszczonej na stronie internetowej szkoły – www.thm.ostrowiec.pl

Deklarację można wypełnić na dwa sposoby: w wersji elektronicznej lub w wersji papierowej (należy wydrukować i wypełnić dostępny formularz oraz przesłać go na adres szkoły).

Pełny koszt uczestnictwa w obchodach jubileuszowych (pakiet) to 300 zł od osoby.

Ze względów organizacyjnych istotna jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł na konto Stowarzyszenia Absolwentów, Nauczycieli i Sympatyków ZSH i ZS3 w Ostrowcu Świętokrzyskim: 86 8507 0004 2001 0003 3008 0001 najpóźniej do 30 czerwca 2022 r. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w uroczystościach zaliczka przepada i zostanie przekazana w formie darowizny na rzecz szkoły.

Pozostałą część kwoty należy wpłacić na konto najpóźniej do 20 sierpnia 2022 r.

Wszelkie szczegóły na stronie internetowej www.thm.ostrowiec.pl skąd można też pobrać druk deklaracji uczestnictwa.

– Koleżanki i Koledzy, zwracamy się do Was jako Wasi koledzy i podobnie jak Wy – absolwenci Technikum Hutniczo-Mechanicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim. W przeszłości Nasza Szkoła, dzięki licznym reformom edukacji, miała rożne nazwy: Zespół Szkół Hutniczych, Zespół Szkół Nr 3, ale to wciąż ta sama Szkoła, w której uczy się zawodu na bardzo wysokim poziomie, a my rozproszeni po całym świecie absolwenci, jesteśmy dumni, że byliśmy jej uczniami. Tu przeżywaliśmy najpiękniejszy okres naszej młodości, zdobywaliśmy wiedzę oraz kwalifikacje, które stworzyły solidną bazę do naszych obecnych sukcesów zawodowych – piszą w okolicznościowym liście Tomasz Łodej, dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 oraz Zdzisław Kałamaga, przewodniczący komitetu organizacyjnego.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.