Roksana Oraniec w czołówce w Kosowie. W tytule Miss Press troche pomogliśmy! (zdjęcia)

Pochodząca z Ćmielowa Roksana Oraniec zdobyła tytuł czwartej wicemiss w konkursie „Miss Freedom of the World”, który odbył się w Kosowie. Zwyciężyła reprezentantka Wenezueli María Salas. Ale to nie jedyne wyróżnienie Roksany.
– Z finału Miss Freedom of the World wróciłam z trzema szarfami – opowiada nam. Na początku dostałam szarfę Miss Press, Miss Top Model, a następnie zakwalifikowałam się do czołowej szóstki najpiękniejszych dziewczyn, gdzie zostałam czwartą Wicemiss Freedom of the World. Jestem bardzo szczęśliwa, że m.in. dzięki „Gazecie Ostrowieckiej” i trafiającym tam artykułom udało mi się uzyskać tytuł Miss Press Freedom of the World.


Ów konkurs powstał w 2011 r. w Prisztinie, w stolicy kraju. Co roku gromadzi uczestniczki z ponad dwudziestu różnych części świata, aby ukoronować kobietę, która reprezentuje sobą wolność i piękno.
Jak przyznaje nam Roksana Oraniec, dzięki dwutygodniowemu pobytowi na zgrupowaniu otrzymała już zaproszenie na kolejne konkursy piękności . Najbliższy już 20 lipca br. w Rzymie i będzie to Miss Universe Union 2022.


Fot. archiwum prywatne

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *