Jak sobie poradzi „nasz” Tomek? Startuje nowy sezon programu „Rolnik szuka żony”

Już 4 września br. o godz. 21.15 na antenie TVP 1 zobaczymy pierwszy odcinek 9 edycji programu „Rolnik szuka zony”.

Wówczas to dowiemy się kim są uczestnicy 9. edycji ? Kto otrzymał największą liczbę listów i przeszedł do kolejnego etapu? Kogo na gospodarstwie odwiedziła Marta Manowska? Przypomnijmy; w kwietniu temu Telewizja Polska wyemitowała tzw. odcinek zerowy kolejnego sezonu projektu, w którym swoje sylwetki zaprezentowało ośmioro kandydatów: sześciu panów i dwie panie. Byli to: Tomasz K., Katarzyna, Mateusz, Tomasz R., Krzysztof, Klaudia, Tomasz W. oraz Michał.

Pierwszy z nich Tomek K. to mieszkaniec jednej z miejscowości w powiecie opatowskim. w sierpniu skończył 24 lata. Wraz z bratem i rodzicami prowadzi 56-hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w produkcji roślinnej, w tym m.in.: pszenicy, jęczmienia, maku oraz konopi siewnych. Od małego rodzice zaszczepili w nim pracę w rolnictwie.

Po liceum wyjechał do Warszawy na studia i to właśnie w stolicy upewnił się, że życie w mieście nie jest dla niego. Uważa, że jego największym talentem jest umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom, stawia również na własny rozwój, zarówno na poziomie fizycznym, jak i umysłowym. Jest częstym bywalcem siłowni, a książki rozwojowe są jego ulubioną pozycją. Interesuje się militariami, a gdy tylko ma okazję, można go spotkać na strzelnicy, gdzie trenuje swoje oko i opanowanie.

pas

fot. FremantleMedia Polska

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.