Kto wybuduje pierwszy blok przy Hubalczyków? OTBS ogłosiło przetarg

Zgodnie z zapowiedziami Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg w systemie zaprojektuj i wybuduj na budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ulicy Hubalczyków w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Jak czytamy w specyfikacji budynek będzie się składał z 30 lokali mieszkalnych, w tym 24 lokali dwupokojowych o pow. od 34,0 m kw. do 51,0 m kw. przy wielkości pokoi od 9,0 m kw. do 20,0 m kw., przy czym w większości mieszkań, kuchnia i jadalnia stanowić będzie część jednego z pokoi (aneks kuchenny); pozostałe pomieszczenia: przedpokój, łazienka razem z w.c. oraz 6 lokali trzypokojowych o pow. od 57, 0 m kw. do 58,0 m kw.

Jedno mieszkanie w poziomie parteru będzie dostosowane do wymogów osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku inwalidzkim. Budynek będzie wyposażony w windę.

Oferty należy składać do 30 sierpnia br. za pośrednictwem platformy na adres: https://otbsostrowiec.ezamawiajacy.pl

Przypomnijmy, że OTBS sp. z o.o. od wielu lat wpisuje się w potrzeby mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego w ramach realizacji budownictwa mieszkaniowego. Ostatnio spółka zrealizowała nowoczesne zamknięte Osiedle Merkury przy ul. Kopernika 34A i 34B, usytuowane na terenie dawnych Zakładów Odzieżowych „Gambo”. Wcześniej zamknięte Osiedle Tęczowe przy ulicy Pogodnej – kompleks siedmiu budynków; złożone z dwóch budynków zamknięte Osiedle przy ulicy Sikorskiego 49 i 51oraz dwa budynki wielomieszkaniowe w systemie TBS przy ulicy Reja 14 i 16.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.