Zacięty mecz siatkarek KSZO SMS w Szczyrku. Punkt na osłodę przegranej

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *SMS PZPS II Szczyrk – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (24:26, 26:24, 14:25, 25:22, 15:11).

SMS PZPS II: Koput, Mulka, Ornoch, Dorywalska, Robińska, Wieczorek, Kaczmarczyk (libero) oraz Chmielewska, Kaczyńska, Kołakowska. Trener: Marcin Orlik.
KSZO SMS: Dyduła, Kłosowska, Piotrowska, Orzyłowska, Klisiak, Maksajda, Mich (libero) oraz Błaszczyk, Marcyjanik, Salamon, Kos, Klimowicz. Trener: Piotr Brodawka.
W drugim swym meczu w sezonie, tym razem wyjazdowym do Szczyrku, ostrowieckie siatkarki przegrały konfrontację z uczennicami, ale niejako na osłodę przegranej, do Ostrowca Świętokrzyskiego przywiozły 1 pkt.
Po dwóch, niezwykle zaciętych setach, rozstrzygniętych w walce na przewagi, nasz zespół w trzeciej odsłonie spotkania zagrał na tyle dobrze, że kadetkom ze Szczyrku dał ugrać zaledwie 14 oczek.
Podopieczne trenera Piotra Brodawki prowadziły więc 2:1 i mogły zakończyć rywalizację w IV partii, w której KSZO SMS prowadził nawet 17:11 i 20:15, by zamiast chociażby gry punkt za punkt zafundować sobie seryjne gubienie punktów i po kilku minutach przegrywać już 22:23…
W tie-breaku nasza drużyna nie zachowała spokoju w grze, zanotowała sporo błędów i zeszła z parkietu zwyciężona.