Siatkarki KSZO SMS odpadły z Pucharu Polski. Dwa sety na przewagi i jeszcze tie-break! Teraz czas na lidera!

I runda Tauron Pucharu Polski. *NTSK PANS Komunalnik Nysa – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 (29:27, 28:26, 23:25, 23:25, 17:15).

KSZO: Dyduła, Kłosowska, Kos, Orzyłowska, Klisiak, Maksajda, Salamon (libero) oraz Marcyjanik, Błaszczyk, Mich, Piotrowska. Trener: Piotr Brodawka. 

Siatkarki KSZO SMS udały się aż do Nysy na mecz I rundy Tauron Pucharu Polski. Po wielkich, wielkich emocjach, opadły z rozgrywek…

Najwyraźniej nasze siatkarki zapatrzyły się na reprezentantki Polski i postanowiły podarować nam podobne emocje. Mecz w Nysie był jednym z najbardziej zaciętych w wykonaniu naszego zespołu na przestrzeni kilku ostatnich lat. Rzadko się bowiem zdarza, by z pięciu rozegranych setów aż trzy, w tym tie-break, rozstrzygane było na przewagi…

Przypomnijmy, że w minioną sobotę podopieczne trenera  uległy w Szczyrku tamtejszym licealistkom również 2:3. Może więc racje ma nasz szkoleniowiec twierdząc, że w końcówkach setów brakuje jeszcze drużynie należytej koncentracji i zdecydowania?

W najbliższą sobotę, o godz. 17, siatkarki KSZO SMS podejmują w hali przy Świętokrzyskiej ekipę Kęczanina Kęty, która po trzech kolejkach jest liderem IV grupy II ligi.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *