Rockowe hity w symfonicznych aranżacjach

Na 18 listopada br. na godz. 19 w hali MOSiR przy ulicy Świętokrzyskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim zaplanowano międzynarodowe przedstawienie „Aleja Rocka”, które zgromadzi na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, solistów, chór i tancerzy z Ukrainy oraz polski zespół rockowy Żuki, obchodzący swój jubileusz – 35 LAT RAZEM na scenie.
Oto muzyka – aleja największych rockowych przebojów m.in. zespołów The Beatles, Queen, Led Zeppelin, Tina Turner, AC/DC – nie tylko zabrzmi, ale przemieni się w spektakl do oglądania. Każdy z widzów będzie miał możliwość włączenia się w ten niezwykły performance – unosząc się na rockowej fali świetlnej i dźwiękowej, zanurzy się w oceanie muzyki.. Tak jak szybko zmieniają się światła na scenie, tak będą przed nami migotać, błyszczeć i rozświetlać się emocje, wrażenia, uczucia. Wszyscy widzowie staną się uczestnikami niesamowitego show z nowoczesnymi wizualnymi i świetlnymi efektami specjalnymi. A zatem start, odpalamy reflektory i włączamy mikrofony – czas na naładowanie energią!
Bilety do nabycia w portalach internetowych ebilet .pl, biletyna.pl, kupbilecik. pl oraz stacjonarnie m.in. PZERiI ul. Sienkiewicza 70, administracja Rawszczyzny ul. Mickiewicza 32, Biuro Podróży VOYAGER Galeria Ostrowiec oraz hala MOSiR. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *