Sauna na Gutwinie (zdjęcia)

MOSiR postarał się o świąteczny prezent od miasta dla foczek, morsów i wszystkich sympatyków Gutwinu. Od. poniedziałku 19 grudnia, czynna będzie bowiem w ośrodku sauna. Trzeba będzie zapłacić za nią 120 zł za 50 minut jej użytkowania dla maksymalnie 8 osób.
Sauna, to beczka z oknem panoramicznym. Składa się z dwóch części: głównej część sauny (do saunowania) i części stanowiącej wiatrołap/przebieralnie. W wejściu do części pierwszej (przebieralni) w grodzi sauny zamontowane zostały drzwi szklane hartowane. W przebieralni znajdują się po obu stronach ławki, półki oraz wieszak. Oświetlenie przebieralni stanowią ściemnialne panele LED umieszczone w pólkach i pod ławkami. Dodatkowo umieszczono głośniki pod ławkami, oraz wzmacniacz z BT. Wejściem do części saunowej odbywa się przez drugie szklane hartowane drzwi umieszczone w drugiej grodzi. W części saunowej po obu stronach umieszczono ławki z opieradłem.
Oświetlenie w części saunowej stanowią panele ściemnialne LED umieszczone w ławkach. Dodatkowo podławkami umieszczono głośniki. Sauna posiada system wentylacji – nawiew świeżego powietrza zamontowany jest przy piecu. Wywiew odbywa się przez kratki w grodzi z części saunowej do części pierwszej (przebieralni), z której przez kratkę w pierwszej grodzi wychodzi na zewnątrz.
Dodatkowo sauna posiada dwa gniazda USB, gniazdo napięciowe 230V i cztery głośniki z modułem BT/radio.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *