Jakub Burek- bramkarz KSZO 1929 przebywa z kadrą Wisły Płock w Turcji. Odwołany sparing z ŁKS

Bramkarz KSZO Jakub Burek w poniedziałek 9 stycznia z ekstraklasową Wisłą Płock wyleciał na zimowy obóz przygotowawczy w tureckim Belek. W kadrze znalazło się łącznie trzydziestu jeden zawodników.
Oprócz piłkarzy, których nie zabrakło na pierwszych zajęciach drużynowych w 2023 roku, na liście znaleźli się także ci zawodnicy, których z różnych względów wtedy nie było i do drużyny dołączyli dopiero później. Z zespołem do Turcji udał się właśnie nasz Jakub Burek, który już wcześniej był sprawdzany w płockim klubie, między innymi rozgrywając w końcówce listopada mecz sparingowy przeciwko Garbarni Kraków.
Obóz w Belek potrwa od 9 do 22 stycznia. W tym czasie Nafciarze mają w planach kilka sparingów. Do tej listy dojdą jeszcze dwie gry kontrolne 14 stycznia. Rano z Jagiellonią Białystok, a po południu z Wisłą Kraków.
Jeśli chodzi o Jakuba Burka, to wciąż trwają rozmowy z KSZO 1929, dotyczące jego przejścia do Wisły Płock. Gdyby transfer dopięto już teraz, to jest raczej pewne, że Kuba wiosną nadal będzie strzegł bramki KSZO, grając nadal w naszym klubie niejako na wypożyczeniu.

W KSZO 1929 natomiast odwołany sobotni mecz sparingowy w Łodzi z ŁKS. Nasz klub, z powodu urazu kilku graczy i studniówek, miałby problemy z zestawieniem wartościowej jedenastki. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *