Siatkarki KSZO SMS wygrały w Kętach

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *Kęczanin Kęty – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (22:25, 16:25, 25:11, 23:25).

Kęczanin: Moskal, Błasiak, Młynarczyk, Pawińska, Gibas, Drabińska, Łozińska, Flasz, Maciaszczyk, Bizoń, Sadło (libero). Trener: M.Błasiak.

KSZO: Dyduła, Klisiak,Błaszczyk, Borawska, Piotrowska, Kos, Mich, Orzyłowska, Piszcz, Kłosowska, Salamon (libero). Trener: Piotr Brodawka.

Początek meczu pokazał, że nasz zespół potrafi zwyciężać w pierwszym secie. Nasza gra jednak falowała, bo co prawda KSZO SMS jeszcze wyżej wygrał w drugim secie, za to w III secie niewiele miał do powiedzenia, zdobywając zaledwie 11 pkt. Na szczęście w IV secie, choć gra była już wyrównana i na tablicy widniał wynik 21:22, to podopieczne trenera Piotra Brodawki lepiej rozegrały końcówkę tej partii i w efekcie przywiozły z Kęt komplet punktów.