Uwaga kierowcy! Mota Engil: Utrudnienia w związku z rozszerzeniem zakresu robót

Firma Mota Engil, jako generalny wykonawca przebudowy drogi wojewódzkiej nr 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim zapowiada kolejne utrudnienia dla kierowców, w związku z realizacją inwestycji, już od dziś, 21 lutego.
Jak mówi nam Tomasz Banaś, Kierownik Działu Komunikacji i Relacji Zewnętrznych Mota Engil od 21 lutego planowane jest rozszerzenie zakresu robót przy ul. Radwana na odcinku od ul. Polnej do ul. Jana Pawła II. Zamknięty zostanie całkowicie wlot i wylot z ul. Radwana w ul. Polną (od strony Urzędu Skarbowego), czyli prawa nitka projektowa. Ruch odbywać się będzie dwukierunkowo, lewą nitką projektową, od ul. Jana Pawła do ul. Wardyńskiego.
Co też zapewne zainteresuje kierowców parking zlokalizowany przy ulicy Radwana wzdłuż bloku Nr 37 na os. Ogrody zostanie całkowicie wyłączony z użytkowania.
Podsumowując dojdzie do zamknięcia jednej nitki ul. Radwana od ul. Denkowskiej do ul. Jana Pawła II na odcinku ok. 1.200 m. Już dojazd do ul. Denkowskiej w okolicy cmentarza odbywa się wyznaczonymi objazdami przez sąsiednie ulice. Dla osób odwiedzających Targowiska Miejskie przypominamy również, że skrzyżowanie ulic Denkowskiej i Radwana oraz tzw. „dziki parking” jest zamknięty.

fot. T.Barski

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *