Siatkarki KSZO SMS wygrały za trzy punkty

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – Sandecja Poprad Stary Sącz 3:0 (25:18, 25:23, 26:24).

KSZO SMS: Dyduła, Klisiak, Borawska, Piotrowska, Salamon (libero), Orzyłowska, Piszcz oraz Błaszczyk, Kłosowska, Jabłońska i Kos, Mich. Trener: Piotr Brodawka.
Sandecja Poprad: Borkowska, Litawa, Nowacka, Duda, Pierzga, Tomczyk, Majewska (libero). Trener: Janusz Pasiut.
MVP: Gabriela Borawska.
Ostrowieckie siatkarki dość pewnie wygrały dwa, pierwsze sety, w których rywalki popełniły, zwłaszcza na zagrywce, mnóstwo błędów. W trzecim secie trwała za to dość wyrównana gra. KSZO prowadził 16:13, by po chwili przegrywać 21:24. Nasza drużyna obroniła jednak trzy setbole, wygrała pięć akcji z rzędu i przypieczętowała wygraną za trzy punkty, która po sobotnich meczach pozwoliła im odzyskać trzecią pozycję w tabeli.