Zapraszamy do nowego salonu PROROWERY ze strefą motocyklową w Ostrowcu Świętokrzyskim!

Chcesz kupić nowy rower, ale jeszcze nie wiesz, jaki konkretnie model będzie dla Ciebie najlepszy? Odwiedź nowy multibrandowy salon PROROWERY.pl w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul.Kilińskiego 39a! Znajdziesz u nas nie tylko swój wymarzony jednoślad, ale też przetestujesz go przed zakupem i wybierzesz niezbędne akcesoria!

Rowery dla każdego – pasjonatów i profesjonalistów

W salonach PROROWERY.pl znajdziesz szeroki wybór rowerów każdej kategorii, a wśród nich MTB, szosy, gravele, rowery trekkingowe, miejskie, crossowe i dziecięce. W swojej ofercie mamy także rowery elektryczne Romet o szerokim spektrum przeznaczenia: górskie, crossy, trekkingowe i city.

Każdego roku na świecie i w Polsce rowery cieszą się coraz większą popularnością. Budujemy nowe trasy rowerowe w całym kraju – od Tatr aż po morskie wybrzeże. Trudno się temu dziwić – w końcu rowery są bezpiecznym i wygodnym środkiem transportu, a ich użytkowanie jest bezemisyjne i po prostu tanie. Bardzo cieszy mnie to, że możemy otworzyć nowy sklep w Ostrowcu Świętokrzyskim, bo to już kolejny punkt na mapie największej z ogólnopolskich sieci rowerowych Prorowery.pl. To też miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli zakupić swoje wymarzone jednoślady, a wcześniej przetestować je pod okiem fachowej obsługi. – mówi operator sklepów Prorowery.pl

My również jesteśmy szczęśliwi, że możemy nie tylko oferować wysokiej jakości sprzęt, także marek premium, jak Orbea czy Ridley – rowerów belgijskiej produkcji z możliwością personalizacji, ale też akcesoria oraz odzież rowerową i motocyklową. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pomoże w dobraniu odpowiedniego roweru i doradzi we wszystkich sprawach związanych z rowerami i motocyklami.

Nowoczesna strefa motocyklowa

W naszym salonie znajdziesz także strefę motocyklową. Oferujemy w niej pięć topowych marek: Romet, UM Motorcycles, Benda, Zipp i Bajaj. Znajdziesz u nas motocykle o pojemnościach – 125, 300, 400 i 530 cm3. Przed zakupem możesz oczywiście dokładnie je obejrzeć i wybrać ten idealny dla siebie. Mamy też skutery, motorowery i trójkołowiec Zipp 3E, na który można otrzymać dofinansowanie do 75% wartości pojazdu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Aktualnie wyposażamy naszą strefę w nową kolekcje motocykli amerykańskiej marki UM Motorcycles, jest w czym wybierać: Comando, Freedom, Vegas Classic, Delux w pojemnościach: 125 lub 300ccm, oraz zwinna 125 na prawo jazdy kat. B –  Sport 125.  

Wybierz nas. Dlaczego?

Bo jesteśmy najlepsi! Robiąc u nas zakupy, masz możliwość:

  • zwrotu lub wymiany towaru;
  • zakupu ratalnego;
  • przetestowania różnych modeli rowerów;
  • skorzystania z usług serwisu rowerowego.

Zapraszamy do salonu PROROWERY.pl

Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kilińskiego 39a

lub na naszą stronę internetową: https://prorowery.pl/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *