Piłka wodna w samo niedzielne południe

W najbliższą niedzielę, 16 kwietnia o godz. 12, w kolejnym meczu ekstraklasy piłki wodnej KSZO podejmuje na Rawszczyźnie zespół AZS Uniwersytet Warszawa.

Goście ze stolicy to ubiegłoroczni wicemistrzowie Polski, aktualnie też zajmujący drugą lokatę w bieżących rozgrywkach. KSZO natomiast powinien być podbudowany dobrą gra, zwłaszcza w III i IV kwarcie, w wyjazdowym meczu z Alfą w Gorzowie Wielkopolskim. W stołecznej ekipie występuje wychowanek naszego klubu Wiktor Staniszewski, który w tym sezonie reprezentuje nasz klub tylko w rozgrywkach juniorów. Jednym z bramkarzy AZS UW jest także nasz wychowanek, Elvis Borecki. Obaj nie znaleźli się jednak w kadrze meczowej. Do Ostrowca przyjedzie za to trener Marcin Bar, który też jest ostrowczaninem. Zapowiada się więc ciekawe widowisko, na które z naszym zespołem wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy…

Warszawski klub podał nam skład na to spotkanie. Oto on: Dawid Jung, Mikita Chupryna, Messan Moore, Piotr Kędzior, Aleksander Pyrek, Filip Szulc, Bartosz Grabiński, Emil Kalata, Aleksander Madej, Krzysztof Kiljan, Piotr Kitłowski, Bartosz Borkowski, Bartłomiej Benda. 

-O punkty będzie bardzo ciężko, ale będziemy walczyć – mówi trener KSZO, Robert Serwin.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *