Od 50 lat na dobre i złe

W minioną sobotę w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrowcu Św. osiem par obchodziło 50-lecie pożycia małżeńskiego. Państwo Danuta i Jerzy Frańczakowie, Daniela i Roman Gryszkowie, Krystyna i Józef Kropielniccy, Zdzisława i Jan Matyjaskowie, Kazimiera i  Zygmunt Pastuszkowie,

Barbara i Janusz Radońscy, Ewa i Adam Sokołowie, Jadwiga i Andrzej Wilczyńscy z rąk wiceprezydenta miasta Artura Łakomca, kierowników USC Beaty Dudy i Sylwii Janik odebrali medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Dostojni jubilaci otrzymali także bukiety kwiatów i okolicznościowe statuetki. Nie zabrakło życzeń od bliskich, łez wzruszeń oraz gromkiego sto lat przy lampce szampana.

Wyjątkową niespodzianką dla szanownych jubilatów był koncert w wykonaniu Studia Wokalnego „Pandora” pod kierunkiem Ewy Goworowskiej. Przed świętującymi 50-lecie oraz ich najbliższymi wystąpiły Sandra Stolarska, Maja Wójcicka, Lila Czarnecka i Kuba Nowakowski. O akustykę zadbał Marek Cichosz.

Redakcja „Gazety Ostrowieckiej” składa Czcigodny Jubilatom serdeczne życzenia, samych szczęśliwych dni, zdrowia, zrozumienia i szacunku na dalsze lata spędzone razem.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *