Ostrowiecka SOWA zaprasza już od piątku! Bilety już są!

Najbliższy piątek będzie pierwszym dniem funkcjonowania Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA, ktróra otworzy swe podwoje na trzecim piętrze budynku kina „Etiuda”. Bilety na najbliższy weekend można już nabyć na  https://bilety.mck.ostrowiec.pl/ SOWA to inicjatywa Ministra Edukacji i Nauki

SOWA w Ostrowcu Świętokrzyskim realizuje ideę uczenia się opartą na samodzielnym poszukiwaniu i odkrywaniu – eksperymentowaniu. Metoda ta umożliwia poszerzenie wiedzy, a także wspiera rozwój kompetencji przyszłości, inspiruje, skłania do współpracy, rozbudza ciekawość, kreatywność i poczucie sprawczości.

W naszej instytucji stwarzamy warunki do tak rozumianego uczenia się, m.in. poprzez:
– odkrywanie zjawisk i praw rządzących światem w toku interakcji z eksponatami,
– rozwiązywanie zadań konstrukcyjnych i logicznych, uczestnictwo w różnych warsztatach i zajęciach opartych na wypracowanych i sprawdzonych w Centrum Nauki Kopernik rozwiązaniach edukacyjnych.
Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności mieści się na trzecim piętrze w budynku kina Etiuda przy Alei 3 Maja 6 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Informujemy, że w dniach od 9 – 11 czerwca możliwe będzie tylko zwiedzanie indywidualne.
Bilety do nabycia w recepcji OBK (poniedziałek – piątek w godz. 8.00 – 15.00), kasie kina Etiuda przy ul. Siennieńskiej 54 (wtorek – niedziela, kasa czynna na godzinę przed pierwszym seansem w danym dniu) oraz na portalu http://bilety.mck.ostrowiec.pl/. Przy zakupie biletów online opłata manipulacyjna wynosi 1 zł.
W razie pytań prosimy o kontakt z recepcją OBK tel. 41 2476419.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *