Natalia Szroeder zaśpiewa w Ostrowcu (zapowiedź, wideo)

Jak poinformowało Miejskie Centrum Kultury Natalia Szroeder dołącza do Agnieszki Chylińskiej i Smolastega, czyli grona artystów, który wystąpią na stadionie miejskim KSZO podczas tegorocznych Dni Ostrowca zaplanowanych na 25-27 sierpnia br. Jej występ odbędzie się 26 sierpnia.

Natalia Szroeder to znana od lat polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2012 roku, po udziale w programie „Szansa na sukces”, gdzie zaśpiewała piosenkę Maryli Rodowicz.

Jednak drogę do szerokiej publiczności zrobiły dwie piosenki z Liberem, które na początku kariery stały się ogromnymi hitami. Mowa o „Porównaniach” oraz przede wszystkim „Teraz ty”. Dużym sukcesem okazał się także jej debiutancki singiel „Jane”.

Od tamtej pory piosenkarka wylansowała kilka hitów, z których największymi są „Lustra”, „Powietrze” oraz „Parasole”. W 2021 roku zmieniła nieco styl swojej muzyki, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Jej płyta „Pogłos” szybko otrzymała status złotej płyty, a kilka piosenek stało się sporymi hitami. Mowa tu przede wszystkim o „Powinnam?” oraz „Przypływach” nagranych z Ralphem Kaminskim.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *