Najpierw indywidualnie, później zespołowo

Piłkarze ręczni KSZO przygotowania do nowego sezonu rozpoczną 1 sierpnia treningami indywidualnymi. Wszyscy spotkają się na wspólnych zajęciach 16 sierpnia. 26 sierpnia podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego wezmą udział w turnieju w Pabianicach, a 9 września w turnieju w Sandomierzu. Natomiast 2 września kolejny turniej rozegrają w ostrowieckiej hali.

W zbliżających się rozgrywkach nowego sezonu w grupie D I ligi rywalizować będą następujące zespoły:  KS Viret CMC Zawiercie, KSSPR Końskie, SPR Orzeł Przeworsk, SPR Wisła Sandomierz, Unimetal Recycling MTS Chrzanów, AZS AGH Kraków, SMS ZPRP II Kielce, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Luxiona AZS UMCS Lublin, SRS Przemyśl i zupełny beniaminek – SPR Górnik Zabrze.

Poznaliśmy już także kalendarz rozgrywek w nowym sezonie grupy D I ligi piłki ręcznej. KSZO rozpocznie sezon 23 września co prawda meczem u siebie z potencjalnie słabszym SMS II Kielce, by 30 września wyjechać na mecz z ubiegłorocznym mistrzem grupy – MTS Chrzanów, a 7 października podejmować spadkowicza z Ligi Centralnej – SRS Przemyśl, a więc chyba faworytami. Zapowiadają się więc nie lada emocje już na samym początku rozgrywek…

W klubie nie zaszły dotychczas żadne ruchy kadrowe.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *