Kolejny zlot motocyklowy w Bałtowe. W tym roku parada do Kałkowa

Przed nami XVI edycja Zlotu Motocyklowego Moto Zauro Music, którą Gremium MC zorganizuje w dniach 3-6 sierpnia br. w Bałtowie. Jak zapowiada Michał „Adi” Wójcik z ostrowieckiego chapteru atrakcji nie tylko muzycznych na pewno nie zabraknie. Na scenie zagrają m.in. „Turbo” i „Róże Europy”.

– W tym roku zaczynamy już nasz zlot w czwartek, tak jak to było przed rokiem bowiem taka formuła się świetnie sprawdziła- mówi Michał „Adi” Wójcik. Nie spodziewaliśmy, że tak dużo przyjedzie do nas już tego dnia i chyba warto to rozwiązanie kontynuować. Jak co roku liczymy, że miłośnicy dobrej muzyki docenią nasz zlot, bowiem zagrają dwie legendy polskiej sceny, a więc „Turbo” i już po raz drugi „Róże Europy”.

Nowością dla uczestników zlotu będzie to, że parada nie będzie prowadzić na Św. Krzyż, a do Kałkowa.

– To nie nasza decyzja, a władz Świętokrzyskiego Parku Narodowego, które nie zgodziły się, aby ktoś wjeżdżał na jego teren – mówi organizator. Uważamy, że nowe miejsce w Kałkowie powinno się przyjąć, bo z prowadzonych rozmów widzimy, że wszyscy są otwarci na nasze motocyklowe środowisko.

W Bałtowie podczas zlotu pokaże się ponownie m.in.  Indian Motorcycle czyli najstarsza amerykańska marka, która powstała w 1901 roku w miejscowości Springfield.  Prawie 120-letnie doświadczenia w produkcji motocykli, które w latach 60-tych biły rekordy prędkości pozwoliło dziś na stworzenie kolekcji pojazdów niezawodnych technicznie, z amerykańską duszą i niesamowitą stylistyką.

– To nie jedyna atrakcja, bowiem po raz pierwszy będziemy gościć właścicieli samochodów amerykańskich i zabytkowych – zaprasza Michał „Adi” Wójcik. Zapowiada się kolejna udana edycja, bo już na tę chwilę zainteresowanie jest już dość spore, co obserwujemy po reakcjach w mediach społecznościowych.

Szczegóły dotyczące biletów wstępu są już dostępne na https://www.kupbilecik.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *