Siatkarki wznawiają treningi. Oby dopisywała im pogoda

Siatkarki KSZO SMS otrzymały na wakacje rozpiskę i przygotowywały się indywidualnie do pierwszego treningu, który został zaplanowany na 1 sierpnia. Dziś odbyło się spotkanie integracyjne przy ognisku w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin. Jutro zawodniczki pobiorą sprzęt i już o godz. 9 zameldują się w siłowni. Na koniec tygodnia planowane jest wyjście zespołu w góry. Niewykluczone, że nasza drużyna, jak co roku, będzie prowadziła także zajęcia na boiskach piaszczystych na Gutwinie. Oby więc naszym siatkarkom dopisywała pogoda.

7 października wyjazdowym meczem z MKS Maraton Krzeszowice siatkarki KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski zainaugurują nowy sezon.

Wiadomo już, że ze składu zespołu z ubiegłego sezonu ubyły: Maja Orzyłowska, Julia Klisiak, Oliwia Błaszczyk, Wiktoria Salamon, Emilia Piotrowska, Julia Klimowicz, Gabriela Borawska. Z pozostałymi toczą się rozmowy. 

A oto kadra siatkarek KSZO SMS na dziś:

Rozgrywające: Julia Kłosowska, Barbara Włodarczyk.

Przyjmujące: Daria Nowak, Joanna Pawlik, Aleksandra Orlef.  

Środkowe: Gabriela Werocy, Zuzanna Gruchaj.  

Libero: Paulina Mendzelewska, Julia Jabłońska.

Nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale wszystko wskazuje na to, że w zespole będą jeszcze występowały Aleksandra Mich, Amelia Kos i Anastasia Krivoruchko.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *