Piłkarze ręczni rozpoczynają zespołowe treningi. Chcą nadal grać dla KSZO!

Piłkarze ręczni KSZO przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli w środę, 2 sierpnia, treningami indywidualnymi, realizując w ten sposób plan wprowadzający. Wszyscy spotkają się na wspólnych zajęciach dziś, w środę, 16 sierpnia.

Nasi pierwszoligowcy w dniu 23 sierpnia podczas treningu rozegrają sparing z SMS I Kielce, który od nowego sezonu będzie występował w Lidze Centralnej.

26 sierpnia KSZO wyjedzie na turniej do Pabianicach, a 9 września na turniej do Sandomierzu. Natomiast 2 września kolejny turniej rozegrają w ostrowieckiej hali. Do Ostrowca przyjadą ekipy  SPR Pabiks Pabianice, Orląt Zwoleń i Wisły Sandomierz. Turniej rozegrany zostanie w formule Final Four.

Informowaliśmy, że w zespole nie zanosi się na wielki zmiany kadrowe, a nawet jesteśmy zaryzykować, że na żadne. Klub oficjalnie poinformował nas, że nadal w zespole występować będą najbardziej doświadczeni gracze, czyli Grzegorz Sobut i kapitan drużyny, Adrian Wojkowski, a także Michał Piątkowski, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Dawid Zadrożny, Mateusz Bysiak, Filip Chmielewski, Rafał Jagiełło, Mateusz Świstak, Kacper Granat, Hubert Skuciński, Karol Chudzik, Łukasz Majchrzak, Jakub Dąbrowski, Bartosz Konwicki i Kamil Kieloch.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *