Dni Ostrowca 2023 naszpikowane gwiazdami polskiej sceny muzycznej! (zapowiedź, zdjęcia, wideo)

Już dawno Dni Ostrowca Świętokrzyskiego pod względem ilości zaproszonych gwiazd nie wyglądały tak imponująco. Imprezę zaplanowana w dniach 25-27 sierpnia na Stadionie Miejskim KSZO, a wystąpią: Agnieszka Chylińska, Smolasty, Natalia Szroeder i Sarsa.

Piątek 25 sierpnia

16.00 Kolorowy Plac Zabaw

18.00 Maryland

19.30 Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to ikona polskiej muzyki, która  w ramach letniej platynowej trasy odwiedza najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbija serca fanów dobrej muzyki. „Jest nas więcej” to pierwszy taki koncert Agnieszki Chylińskiej w jej solowej karierze i niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wszystkie muzyczne oblicza artystki. Wyruszymy w muzyczną podróż przez największe hity, utwory sprzed lat w zupełnie nowych aranżacjach i współczesne przeboje. Poczujemy, jak bardzo różnorodna jest muzyka Agnieszki Chylińskiej, a jak silne są jej stałe, nieodłączne elementy – charyzma, niepohamowane prawdziwe emocje i ogromny talent. Słowem, to Agnieszka Chylińska w jej muzycznym kalejdoskopie.

26 Sierpnia

15.00 Prezentacja Instytucji Miejskich, O Matmo! Z Centrum Nauki Kopernik, Kolorowy Plac Zabaw

16.00 Ostrowieckie Rozmaitości Artystyczne: Studio Wokalne Pandora, Julia Tłuczkiewicz, KGW Miłków, KGW Jędrzejowice, Szkoła Tańca Progres, KGW Gromadzice, KGW Bodzechów, Studio Tańca I Rozwoju Ruchowego 3 Your Mind, Dance Academy

19.30 Natalia Szroeder

Natalia Szroeder to znana od lat polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2012 roku, po udziale w programie „Szansa na sukces”, gdzie zaśpiewała piosenkę Maryli Rodowicz.

Jednak drogę do szerokiej publiczności zrobiły dwie piosenki z Liberem, które na początku kariery stały się ogromnymi hitami. Mowa o „Porównaniach” oraz przede wszystkim „Teraz ty”. Dużym sukcesem okazał się także jej debiutancki singiel „Jane”.

Od tamtej pory piosenkarka wylansowała kilka hitów, z których największymi są „Lustra”, „Powietrze” oraz „Parasole”. W 2021 roku zmieniła nieco styl swojej muzyki, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Jej płyta „Pogłos” szybko otrzymała status złotej płyty, a kilka piosenek stało się sporymi hitami. Mowa tu przede wszystkim o „Powinnam?” oraz „Przypływach” nagranych z Ralphem Kaminskim.

27 Sierpnia

15.00 O Matmo! Z Centrum Nauki Kopernik, Kolorowy Plac Zabaw

17.00 Sarsa

Sarsa to autorka muzyki i tekstów, grająca na pianinie i ukulele oraz laureatka wielu konkursów muzycznych takich jak Skoda Auto Muzyka, Bałtyk Festiwal i Niemen non stop. Zyskała rozgłos w 2015 r. singlem „Naucz mnie”. Od tego czasu wydała cztery albumy studyjne, z których najnowszy to wydane w 2022 r. „Runostany”, zwrot w stronę mniej radiowego i bardziej introspektywnego songwritingu, zainspirowanego naturą i doświadczeniem macierzyństwa.

18.30 Kuri-Gustlik, Studio Tańca I Rozwoju Ruchowego 3 Your Mind, Szkoła Tańca Progres

19.30 Smolasty

Smolasty, raper, którego uwielbia młode pokolenie, a jego utwory nucą wszyscy, jak również nie schodzą z playlist stacji radiowych. Smolasty wystąpił na gali Fryderyk Festiwal 2023 śpiewając swój największy przebój „Duże oczy”. Jego album „Almost Goat” bez powodzenia konkurował o statuetkę Fryderyka w kategorii album hip- hop. Obecnie ze stacji radiowych nie znikają jego utwory „Herbata z imbirem” „Zombielend”, czy „Papito” nagrany wspólnie z Kizo.

Największym sukcesem Smolastego są jego koncerty, które przyciągają tysiące fanów. Doskonały kontakt z publicznością oraz spontaniczność Smolastego wywołują prawdziwy entuzjazm.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *