„Przełożenie” ruchu na ul. Radwana już od jutra

W najbliższy czwartek, tj. 24 sierpnia zostanie wdrożona nowa tymczasowa organizacja ruchu na remontowanym odcinku DW 754 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Główną zmianą dla kierowców będzie przełożenie ruchu na ul. Radwana, z obecnie użytkowanej jezdni zachodniej (od strony os. Słonecznego), na nową konstrukcję jezdni od strony wschodniej (od os. Ogrody). Ruch po nowej nawierzchni będzie odbywał się od ul. Jana Pawła II do nowego połączenia z ul. Denkowską.
– Zamknięty zostanie wlot zachodni ul. Jana Pawła II, a do ruchu zostanie udostępniony wlot wschodni (symetrycznie do obecnej sytuacji). Ruch na ul. Polnej pozostanie bez większych zmian. Przesunięciu ulegną jedynie wloty ul. Radwana w obrębie skrzyżowania, biorąc pod uwagę wykorzystanie nowej nawierzchni- mówi Tomasz Banaś, Kierownik Działu Komunikacji i Relacji Zewnętrznych Mota-Engil Central Europe S.A.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “„Przełożenie” ruchu na ul. Radwana już od jutra

  • 24 sierpnia 2023 at 12:09
    Permalink

    Dobry kawał. Wykonawca się nie wyrobił, autobusy jeżdżą od rana pomimo obowiązujących znaków zakazu bo na przystankach wisi już nowy rozkład… Brawo haha!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *