Nowa Chata Mikołaja w Bałtowie

Bałtowski Kompleks Turystyczny zaprasza od 24 listopada br., kiedy to otwierają się bramy Wioski Świętego Mikołaja, a cała przestrzeń rozświetlona tysiącem światełek oczaruje każdego.

W tym roku, Święty Mikołaj zasiądzie na swoim tronie w zupełnie nowej, przestronnej chacie – położonej na wzgórzu, tuż obok Osady Elfów. Tu urokliwe dekoracje zdobią każdy kącik tworząc bajkowy klimat. Wokół rozchodzi się zapach świeżo pieczonych pierników i gorącej czekolady. W centralnym punkcie chaty stoi piękna choinka, migocząca kolorowymi światełkami a w kominku radośnie trzaskają płomienie zachęcając do odpoczynku i wsłuchania się w dźwięki świątecznych piosenek. Święty Mikołaj, zawsze uśmiechnięty i serdeczny, wita każdego gościa, dzieląc się opowieściami i świątecznymi przysmakami.

Wioska Świętego Mikołaja to prawdziwy raj dla wszystkich, którzy pragną zanurzyć się w świątecznym nastroju. Tu, wśród olśniewających iluminacji i dekoracji, każdy kąt tętni życiem. Spotkajcie wesołe elfy, odkryjcie Bajkową Krainę Lodu, a także Zimowe Kino z „Epoką Lodowcową: Mamucia Gwiazdka”. Dołączycie do wesołej ekipy w Szkole Elfów, aby stworzyć własne, unikalne dekoracje świąteczne, które zachowacie na pamiątkę.

Nie zabraknie także innych atrakcji, takich jak malownicza, oświetlona karuzela wiedeńska i żywa szopka świąteczna. Wioska to nie tylko miejsce magicznych spotkań, ale również centrum zabawy i radości, gdzie animatorzy zadbają o niezapomniane wrażenia dla każdego gościa.

To jednak tylko część atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Dla miłośników sportów zimowych już 1 grudnia otwarte zostanie naturalne, kryte lodowisko o powierzchni 900m2. Warto podkreślić, że lodowisko działa niezależnie od pogody, a klimatyczne oświetlenie i towarzysząca muzyka sprzyja aktywnej zabawie na lodzie.

Wioska Świętego Mikołaja i Lodowisko są częścią Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Jego zimową wizytówką jest Stacja Narciarska „Szwajcaria Bałtowska” – oferująca 5 tras zjazdowych i nowoczesną wypożyczalnię sprzętu. Uruchomienie stacji narciarskiej jest uzależnione od pogody.

Więcej informacji na temat atrakcji na stronie: www.szwajcariabaltowska.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *