Bałtowska Akademia Kobiet już w weekend

Małgorzata Rozenek -Majdan, Agnieszka Rylik, Alicja Resich -Modlińska i jeszcze wiele innych, znanych z przestrzeni publicznej, pań będzie gośćmi pierwszej edycji Bałtowskiej Akademii Kobiet.
Pod hasłem ?Zapal się do działania? wystartuje w dniach 4 -6 listopada br. w Bałtowskim Zapiecku.
Jak zapowiadają organizatorzy, takiego wydarzenia w województwie świętokrzyskim jeszcze nie było. Trzydniowe przedsięwzięcie kierowane jest do aktywnych kobiet z całej Polski i łączy starannie zbudowany program motywacyjny, fachową wiedzę, którą przekażą eksperci różnych dziedzin oraz atrakcyjne wydarzenia towarzyszące.
Filarem Bałtowskiej Akademii Kobiet są wiedza i charyzma prelegentów, którzy swoje wystąpienia wygłoszą w sobotę 5 listopada. W gronie mówców znajdą się między innymi dziennikarka i medialna osobowość Alicja Resich -Modlińska, Joanna Racewicz, sportsmenka i wielkokrotna mistrzyni świata Agnieszka Rylik, a także Małgorzata Rozenek -Majdan, Iwona Radziszewska, dziennikarka, menedżer i certyfikowana trenerka odwołując się do swojej ostatniej książki ?Skazani na sukces? udzieli wskazówek jak wytrenować myślenie, by osiągnąć sukces. Na indywidualne konsultacje zaprosi Justyna Moraczewska, szefowa działu mody magazynu ?Cosmopolitan? i stylistka gwiazd. Nie zabraknie atrakcji w postaci prezentacji Anny Nowak -Ibisz, która poleci przydatne gadżety dla kobiet, koncertów, konkursów z nagrodami. Odbędą się zajęcia jogi dla początkujących, wernisaż wystawy ?Memy? Marty Frej, konkurs wizytówkowy z cennymi nagrodami i safari po Bałtowskim Zwierzyńcu. Wydarzenie odbędzie się w klimatycznych wnętrzach Bałtowskiego Zapiecka.
Szczegółów wraz z zasadami uczestnictwa można szukać na stronie internetowej www.akademiakobiet. pl oraz na Facebooku. Gazeta Ostrowiecka jest jednym z patronów medialnych eventu.
pas

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *