Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij
Odnotowano kolejne oszustwa, gdzie sprawcy posługiwali się danymi inspektora Konrada Krakowiaka, Zastępcy Dyrektora Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji. W związku z tym Policja apeluje o szczególną ostrożność w kontaktach telefonicznych i email z osobami podającymi się za funkcjonariuszy Policji lub proponującymi świadczenie usług finansowych, lub bankowych.
W dniu 10 grudnia 2025 r. 72-latka dała się oszukać „na policjanta”. Około godz. 18 zadzwonił do niej mężczyzna podający się za policjanta i okłamał ją, że jej córka spowodowała wypadek drogowy i potrzebne są pieniądze na załatwienie sprawy.
Przejeżdżał hulajnogą po przejściu W dniu 10 grudnia 2025 r., o godz. 8.34, w Opatowie na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Targowej, miało miejsce zdarzenie drogowe.
W dniu 9 grudnia 2025 r., o godz. 20.45, w Kunowie na ul. Ostrowieckiej, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej komendy zauważyli pojazd marki Audi, którego kierujący wyprzedzał inne auto bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Następnie w miejscowości Rudka na skrzyżowaniu z nadmierną prędkością ten sam pojazd wyprzedzał kolejny samochód.
Policjanci z ogniwa patrolowo -interwencyjnego ostrowieckiej komendy, jadąc przez miejscowość Śnieżkowice, na łuku drogi zauważyli stojący samochód oraz zdezorientowaną kobietę.
W Ostrowcu Świętokrzyskim w jednej z drogerii nieznany sprawca dokonał kradzieży perfum.
W dniu 8 grudnia 2025 r., przed godz. 9, w Ćmielowie na ul. Sandomierskiej, miało miejsce zdarzenie drogowego z udziałem auta osobowego i pieszej.
W dniu 8 grudnia 2025 r. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ostrowieckiej komendy na drogach powiatu prowadzili wzmożone działania kontrolne w ramach akcji „Trzeźwy poranek". W jej trakcie przebadanych zostało 406 kierujących.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie zatrzymali 27–letniego mieszkańca miasta podejrzanego o pobicie, rozbój oraz jazdę pod wpływem alkoholu. Ponadto mężczyzna był poszukiwany przez sandomierską policję do ustalenia miejsca pobytu.
Wczoraj w godzinach wieczornych strażacy otrzymali informację o pożarze budynku mieszkalnego w Kopcu.
W dniu 6 grudnia 2025 r., około godz. 15.45, w miejscowości Sarnia Zwola na DW 751, doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala.
Z powodu awarii sieci wodociągowej w budynku musieliśmy zamknąć na jeden dzień obsługę klientów, gdyż ze względów bezpieczeństwa wyłączyliśmy prąd - mówi Paweł Szkalej Rzecznik prasowy Oddziału. Awaria jest już usunięta, nadzór budowalny potwierdził, że woda która zalała kilka pomieszczeń nie miała żadnego wpływu na konstrukcje budynku, sala obsługi klientów jest dostępna w pełnym zakresie. Wszystkich klientów jeszcze raz przepraszamy za powstałe wczoraj utrudnienia i bardzo dziękujemy za zrozumienie powstałej sytuacji - dodaje rzecznik.
W dniu 3 grudnia 2025 r. 43-letnia mieszkanka powiatu ostrowieckiego zaalarmowała policjantów o włamaniu na skrzynkę mailową firmy, którą prowadzi wspólnie z mężem i wysłał do jednego z ich kontrahentów fakturę do zapłaty na kwotę ponad 116.000 złotych. Taką samą fakturę zgłaszająca wysłała do klienta pod koniec listopada br.
64-latek, podejrzany o rozpowszechnianie i posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich oraz związanych z posługiwaniem się zwierzęciem, usłyszał postanowienie sądu o tymczasowym aresztowaniu. Ten najsurowszy środek zapobiegawczy sąd wydał na wniosek ostrowieckiego prokuratora.
W dniu 2 grudnia 2025 r. policjanci z ostrowieckiej komendy odnotowali trzy identyczne zgłoszenia dotyczące niezamówionej paczki pobraniowej. Opatowscy policjanci mieli dwa takie przypadki.

OSTATNIE KOMENTARZE