Rusza Szwajcaria Bałtowska

Dobra wiadomość dla wszystkich narciarzy. Właściciele Stacji Narciarskiej „Szwajcaria Bałtowska” planują uruchumienie w sovbotę, 7 grudnia, tras narciarskich wzdłuż wyciągów orczykowych, a jeżeli pogoda dopisze i armaty będą mogły dalej nieustannie pracować, to już w niedzielę zostaną oddane kolejne trasy i kolej linowa krzesełkowa.
Ponieważ w ostatnich dniach pogoda bywa zmienna i kapryśna prosimy o potwierdzenie informacji o otwarciu jeszcze w sobotę rano na stronie internetowej www.szwajcariabaltowska.pl lub na profilu www.facebook.com/szwajcariabaltowska/
Przypominamy, że Szwajcaria Bałtowska to w sumie 5 tras zjazdowych o łącznej długości 2,5km, wzdłuż których prowadzą dwa bliźniacze wyciągi orczykowe o łącznej przepustowości 1500 osób oraz 4-osobowa kolej linowa krzesełkowa o przepustowości 2500 osób/godzinę. Trasy są oświetlone i regularnie ratrakowane. U podnóża stoku działa profesjonalna wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Do dyspozycji gości są również instruktorzy ze Szkoły Narciarskiej „Amigo-Ski”. Tuż obok stoku na najmłodszych czekają dodatkowe atrakcje – Wioska Świętego Mikołaja, zimowy Bajkowy Park Rozrywki oraz świąteczne Kino 5D. Dla tych gości, którzy planują pozostać w Bałtowie na dłużej czeka 120 komfortowych miejsc w pokojach gościnnych położonych tuż obok nartostrady. 

mapa_szwajcariabaltowska

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *