Pokaz mody i bal z gwiazdami

Katarzyna Cichopek ? Hakiel, Szymon Majewski, Tomasz Ciachorowski, Michał Lewandowski, Paweł Stasiak – to gwiazdy, które pojawią się w Bałtowie podczas tegorocznej edycji Karnawałowego Pokazu Mody ?Dzieci ? Dzieciom?.
Wydarzenie połączone jest z balem karnawałowym. Podobnie jak w poprzednich latach organizowane jest na rzecz dzieci z chorobami onkologicznymi z regionu. Swój udział w przedsięwzięciu może mieć każdy. Cegiełki wstępu są w otwartej sprzedaży. Z decyzją nie należy jednak zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona. Karnawałowy Pokaz Mody ?Dzieci ? Dzieciom? odbędzie się 18 lutego w Bałtowskim Zapiecku.
Interesująco wygląda nie tylko lista specjalnych gości, którzy uświetnią wydarzenie. Poprowadzą je Katarzyna Cichopek ? Hakiel i Szymon Majewski, na scenie wystąpi Paweł Stasiak oraz Grzegorz ?Ornette? Stępień, na wybiegu pojawią się również między innymi Tomasz Ciachorowski i Michał Lewandowski.
Atrakcyjnie prezentuje się program. W porządku znajdują się dwa pokazy mody. Wiosenną kolekcję ubrań kieleckiej marki MILAGO oraz biżuterii POLSKIE SREBRO zaprezentują m.in. członkinie Biznes Klub Malowany Szminką. Tytułowy pokaz ?Dzieci- Dzieciom? przygotowała marka ENDO, a w roli modeli wystąpią podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń, pacjenci oddziału onkologii dziecięcej z Kielc. Tę część wieczoru, która ma być bogata w liczne niespodzianki, zamknie aukcja charytatywna.
Wśród przedmiotów przeznaczonych do licytacji znajdują się między innymi: srebrna biżuteria z kolekcji Pecunia Domu Mody FORGET-Me-NOT, gitara akustyczna z autografami czołówki polskich muzyków bluesowych i rockowych, rękawice bokserskie Agnieszki Rylik z jej autografem, obrazy olejne współczesnych polskich malarzy, voucher na zabieg w Klinice Zdybki, gifty od Hanny Bakuły, Jacka Cygana i Bogusława Wołoszańskiego.
W taneczny nastrój zabawy karnawałowej wprowadzić uczestników mają występy grupy Papa D. i Ornette. Zabrzmią największe przeboje Papa Dance i Oddziału Zamkniętego. Grzegorz ?Ornette? Stępień jest etatowym basistą legendy polskiego rocka. Zabawa, już przy didżeju, ma trwać do białego rana. Więcej informacji o wydarzeniu na www.pokazmody.juraparkbaltow.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *