„Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji” po raz piąty w Bałtowie

Po raz piąty miłośnicy muzyki klubowej lato i wakacje wspólnie przywitają w Bałtowie.
Najlepszą zabawę podczas ?Oficjalnego Rozpoczęcia Wakacji? gwarantować ma najlepsza muzyka oraz dbałość organizatorów o technikę estradową. Specjalną atrakcją będzie darmowy skok na bungee z wysokości 50 metrów.
Choć do pierwszego dnia wakacji zostały jeszcze blisko trzy miesiące, to trudno milczeć o wydarzeniu, które co roku przyciąga do Bałtowa wielotysięczny tłum, zwłaszcza, gdy organizatorzy odkrywają pierwsze karty. Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji odbędzie się w tym roku w pierwszy weekend wakacji szkolnych, czyli 24 czerwca. Wystąpi aż 14 najpopularniejszych przedstawicieli polskiej sceny elektronicznej muzyki tanecznej. Specjalnie na potrzeby imprezy i na indywidualne zamówienie powstanie wielka konstrukcja sceniczna, wyposażona w wysokiej klasy system dźwiękowy, nowoczesne oświetlenie i multimedia.
– Mając już czteroletnie doświadczenie zwracamy uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły ? mówi Filip Lichota, razem z Jakubem Borowskim współorganizator i pomysłodawca Oficjalnego Rozpoczęcia Wakacji. – Największą uwagę przykładamy do strony muzycznej i wizualnej, ale bardzo ważna jest dla nas również sprawa bezpieczeństwa. Jedną z pozamuzycznych i ekstremalnych atrakcji będzie podczas imprezy bungee jumping.
Każdy z uczestników będzie mógł bezpłatnie wykonać skok na elastycznej linie z wysokości 50 metrów.
Kolejne porcje informacji o Oficjalnym Rozpoczęciu Wakacji sukcesywnie będą się pojawiać na stronie facebook/Rozpoczęcie- Wakacji, a także na łamach naszej gazety. Gazeta Ostrowiecka jest patronem medialnym Oficjalnego  Rozpoczęcia Wakacji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *