Ćmielowski Mam Talent wystartował po raz drugi (zdjęcia)

Miniony sobotni wieczór w Domu Kultury w Ćmielowie pokazał jak wiele jest utalentowanych młodych osób. Wszystko za sprawą drugiej edycji Ćmielowskiego Mam Talent. Organizatorzy: prezes Stowarzyszenia Ćmielowiacy Jolanta Madioury oraz radna Rady Miejskiej w Ćmielowie Katarzyna Nikodem zgodnie podkreślają, że Ćmielowski Mam Talent doskonale wpisuje się w popularyzację uzdolnień tanecznych, wokalnych i teatralnych.
-Naszym celem jest rozwijanie i kształtowanie talentów, prezentowanie umiejętności oraz zachęcanie do występów na scenie- mówi J. Madioury.
-To także rozwijanie wrażliwości, integracja, jak również promocja kultury lokalnej- dodaje K. Nikodem.
Do tegorocznego konkursu zgłosiło się blisko 30 uczestników. Jury w składzie: dyrektor marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego Monika Lichota, dyrektor Niepublicznej Szkoły im. St. Konarskiego  Kinga Wnuk, dyrektor Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie  Karolina Kępczyk,  asystent dyrektor  Telewizji Lokalnej Paulina Kopeć oraz jako przewodniczący wokalista znanego zespołu  ?Ornette? Grzegorz Stępień, miało nie łatwy orzech do rozgryzienia. Po dłuższych obradach udało się wyłonić zwycięzców. Zostali nimi: w kat. śpiew: I-Patrycja Dubik, II- Dominika Büttner, III- Natalia Pastuszka, w kat. taniec: I- Klaudia Gromek, II- Anna Chodakowska, III- Natalia Tomaszewska, w kat. inne umiejętności: I- Klaudia Lenard, II- Weronika Ostatek, III- Magdalena Mazur. Wyróżnienia ( voucher do Pacanowa) trafiły do: Patrycji Dziwanowskiej, Natalia Pięty,  Oliwii Klauzińskiej.
Warto dodać, że obecna  edycja Ćmielowskiego Mam Talent była muzycznie wspaniale uświetniona koncertem zespołu ?Ornette?. Grupę do Ćmielowa udało się ściągnąć J. Madioury dzięki wylicytowaniu jej występu podczas Karnawałowego Pokazu Mody ?Dzieci- Dzieciom?, który odbył się w Bałtowie.
Nie sposób nie wspomnieć, że nad przygotowaniami oraz prowadzeniem Ćmielowskiego Mam Talent czuwała Ćmielowska Młodzież Aktywna. A wśród publiczności były władze powiatu wicestarosta Eligiusz Mich oraz  gminy burmistrz  Jan Kuśmierz. Włodarze powiatu i gminy na ręce organizatorów złożyli podziękowania za zorganizowanie drugiej edycji Ćmielowskiego Mam Talent, podkreślając przy tym, że będą wspierać młodych wykonawców.

DSCF6669DSCF6670DSCF6672DSCF6673DSCF6677DSCF6679DSCF6682DSCF6684DSCF6686DSCF6690DSCF6691DSCF6692DSCF6693mam talent 3DSCF6698DSCF6706DSCF6707DSCF6710mam talent 1mam talent 2

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *