Bałtowska Akademia Kobiet powraca

– Podczas trwającego aż trzy dni wydarzenia kobiety w końcu mogą, a nawet powinny skupić się wyłącznie na sobie – na swoich marzeniach, pragnieniach i ambicjach. To czas dla nich, dla nas.
To wyjątkowa okazja, aby nawiązać nie tylko nowe kontakty biznesowe, ale również nowe przyjaźnie – bo na ?Bałtowskiej Akademii Kobiet? spotykają się kobiety otwarte na nowe wyzwania, z pasją! – mówi Monika Lichota – główna organizatorka wydarzenia.
?Bałtowska Akademia Kobiet? to wydarzenie wypełnione programem motywacyjnym, wystąpieniami ekspertów i osobowości medialnych. Dodatkowo organizatorzy zadbali o wiele dodatkowych atrakcji. Event, który odbędzie się w dniach 17 – 19 listopada br. w restauracji ?Bałtowski Zapiecek? skierowany jest do wszystkich kobiet poszukujących inspiracji, motywacji i wiedzy.

Podczas II edycji Bałtowskiej Akademii Kobiet prelekcje i wystąpienia motywacyjne poprowadzą: Dorota Wellman – dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Razem z Marcinem Prokopem tworzy charyzmatyczny duet w programie ?Dzień Dobry TVN?, Ilona Felicjańska – jedna z najsłynniejszych polskich modelek, ambasadorka wielu kampanii społecznych, Renata Wrona – trenerka rozwoju osobistego i biznesu, właścicielka firmy Prime Image, Katarzyna Krauss, Edyta Gawarska – damosfera.com – to inspirujący portal kobiet sukcesu, Renata Driscoll – doświadczona managerka i praktyk biznesu, mentorka i trenerka, Natalia Kościuk – założycielka pracowni biznesu – firmy doradzającej małym i średnim firmom w zakresie sprzedaży i marketingu, Ola Budzyńska – autorka popularnego bloga ?Pani Swojego Czasu?, stworzyła autorskie narzędzie do kobiecego planowania, Ida Karpińska – prezes i założycielka ogólnopolskiej organizacji ?Kwiat Kobiecości? działającej na rzecz profilaktyki raka szyjki macicy, Aleksandra Gładyś – Jakubczyk – lekarz neonatolog, fundatorka i prezes fundacji ?Kochaj Mnie … po prostu?, Marcin Juchniewicz – psycholog, mówca motywacyjny, trener, podróżnik i aktor. Gościem specjalnym tegorocznego wydarzenia będzie Agnieszka Rylik – mistrzyni świata w boksie zawodowym, mistrzyni świata i Europy w Kick-Boxingu. Imprezę poprowadzi niezastąpiona Katarzyna Cichopek – Hakiel.
Organizatorzy przygotowali również dodatkowe atrakcje: recital Mateusza Mijała, Agnieszka Rylik ? Fitboxing, koncert Marcina Czerwińskiego, pokaz chodzenia na szpilkach, konkursy z nagrodami, dla uczestników dostępne są również atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego i MiniSpa.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *