23 czerwca. Bałtów. Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji Retro Time in Attack OpenAir

Wielkimi krokami zbliża się 6 edycja Oficjalnego Rozpoczęcia Wakacji – największego w naszym regionie festiwalu z muzyką klubową.
Tym razem organizatorzy zdecydowali się postawić na konkretny profil muzyczny ? Retro, którego definicją są lata, w których muzyka klubowa w naszym kraju cieszyła się największą popularnością. Z każdą godziną podczas festiwalu jego uczestnicy będą ?podróżować w czasie? bawiąc się przy największych hitach muzyki elektronicznej. Już 23 czerwca w Bałtowie wystąpią gwiazdy: 4 Strings, Peran van Dijk, Dj Hazel, Clubbasse, Dj Matys, Dj Quiz, KC – Krzysztof Chochlow oraz wielu innych. Ich występy na innych plenerowych festiwalach cieszą się zawsze wielkim zainteresowaniem. Wszyscy wystąpią na wielkiej multimedialnej scenie, która zostanie zbudowana na specjalne indywidualne zamówienie.
Warto zaznaczyć, że podczas Oficjalnego Rozpoczęcia Wakcji 2018 słynny cykl imprez Retro Time in Attack po raz pierwszy będzie miał swoją plenerową odsłonę. ?RTIA to jedna z najbardziej znanych, cyklicznych imprez klubowych w stylu Retro organizowanych na terenie całej Polski ? dlatego ogromnie cieszy nas fakt, że połączymy siły by wprowadzić wszystkich uczestników naszego wydarzenia w niesamowity klimat Retro? ? mówi Blanka Lichota ze sztabu Oficjalnego Rozpoczęcia Wakacji.
W ramach biletu na ORW oprócz świetnej zabawy przy najlepszej muzyce klubowej, niezapomnianych wizualizacjach i robiącej wrażenie sceny, na której zagrają wspomniani DJe uczestnicy mogą również skorzystać z bezpłatnego pola namiotowego tzw. ORW Party Camp. Oprócz tego organizatorzy wspominają o strefie rozrywki oraz pokazie sztucznych ogni, który jest już klasyką podczas ORW w Bałtowie.
Bilety na wydarzenie w promocyjnej cenie dostępne są online na stronie www.rozpoczeciewakacji.pl, na fanpage imprezy, w wybranych punktach na terenie Ostrowca Św. Bilety będą również w sprzedaży w dniu imprezy w kasach biletowych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *