Ibuk dla wszystkich

Gminna Biblioteka Publiczna w Kunowie wykupiła dostęp do wybranych publikacji w platformie książek elektronicznych, co oznacza, że każdy z czytelników może czytać ulubione książki bezpłatnie w każdym miejscu i o każdej porze.
Jak poinformowała podczas sesji i sprawozdania z rocznej działalności biblioteki, dyrektor Ewa Gaj, placówka ma też atrakcyjną ofertę wakacyjną dla dzieci i młodzieży z terenu gminy.
Co roku biblioteka jest organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych, imprez i obchodów, a także zajęć skierowanych do najmłodszych mieszkańców. Biblioteka uczestniczy również w projektach finansowanych ze środków zewnętrznych, co podnosi atrakcyjność realizowanych zadań. W te wakacje uczestnicy poprzez książki poznają najbardziej magiczne zakątki świata, będą brały udział w grach i zabawach rekreacyjnych. Nie zabraknie nawiązania do 100. rocznicy odzyskania niepodległości poprzez historię bohaterów. Będzie też coś z ekologii i sportu.
Warto dodać, że kunowska biblioteka pełni funkcję biblioteki powiatowej, stąd też mieszkańcy całego powiatu mogą korzystać z zasobów placówki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *