Sportowcy z One Punch odwiedzili dzieci z placówki w Małachowie (zdjęcia)

Trenerzy sekcji kickboxingu klubu One Punch Damian Domagała i Grzegorz Wrzesień wpadli na pomysł, aby ich podopieczni odbyli trening z wychowankami domu dziecka w Małachowie. Jak pomyśleli, tak zrobili. Szybko w klubie odbyła się zbiórka zabawek, które w minioną sobotę zostały przekazane najmłodszym mieszkańcom placówki. Po przygodzie sportowej i wspólnych zajęciach odbył się wspólny grill oraz zabawa na świeżym powietrzu. Każdy z mieszkańców Małachowa otrzymał pamiątkowy medal i zaproszenie na treningi.

Klub dziękuje za naszym pośrednictwem piekarni Mister za przepyszne ciasta, którymi można było obdarować dzieciaki. Z kolei wychowankowie Niepublicznych Placówek Opiekunczo-Wychowawczych Nr 1, Nr 2, Nr 3 w Małachowie, działających przy Stowarzyszeniu Razem serdecznie dziękują sekcji kickboxingu klubu One Punch za miło spędzoną sobotę. Są naprawdę wdzięczni za profesjonalny, sportowy pokaz oraz wspólne grillowanie. Dziękują również Piekarni Mister za przepyszne wypieki. -Oby takich spotkań odbywało się więcej ? podkreśla pani dyrektor, Edyta Kaczmarska.

Klub One Punch nie tak dawno był organizatorem w ?Ptaszku w klatce? gali sportowców walki, z której dochód miał być przeznaczony na organizację siedziby klubu. Akcja wypaliła i wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie w pierwszym tygodniu marca nastąpi otwarcie nowej siedziby klubu na Osiedlu Ogrody 28.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *