Komunikat wójta gminy Bodzechów

Zwracam się do Państwa ? Mieszkańców Gminy Bodzechów z uprzejmą prośbą i apelem o zainteresowanie naszymi sąsiadami i znajomymi, dla których sytuacja zagrożenia epidemicznego panująca w kraju powoduje szczególne problemy w zaspokajaniu ich podstawowych potrzeb życiowych.

Mam na uwadze zwłaszcza osoby starsze, chore, samotnie wychowujące dzieci, itp. Bądźmy wrażliwi i służmy im wszelką możliwą pomocą, której udzielenie nie sprawi nam problemu, a dla osób potrzebujących będzie świadectwem tego, że jesteśmy społeczeństwem wrażliwym na innych i solidarnym w trudnych sytuacjach, czego wielokrotnie dowiedliśmy w sytuacjach kryzysowych.
Przypadki, w których udzielenie pomocy jest bezwzględnie konieczne lecz przekracza Państwa możliwości, prosimy zgłaszać do Urzędu Gminy Bodzechów drogą telefoniczną nr 41 265 38 38 lub 41 265 27 45

Wójt Gminy Bodzechów Jerzy Murzyn

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Komunikat wójta gminy Bodzechów

  • 16/03/2020 at 15:38
    Permalink

    To jest wzorcowa postawa czloweka, ktory mysli o czyms wiecej niz o wlasnej D. Ten okrs dla ludzi samotnych i starszych, jest szczegolnie problematyczny. Wiele osob sobie z tym nie daja rady. Wielu nie ma oszczednosci. Zwrocmy uwae na naszych sasiadow. Panie Wojcie- Chapeau bas (czapki z glow). Tem okres pokaze nam kto jest kim. Zwracajmy na to uwage.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *